Words!!!

Tüm sorularına cevap vermeye çalışıyoruz.

1. TUTBUL ÜCRETLİ Mİ?


Tutbul'un ücretsiz ve ücretli bölümleri mevcut. Ücretsiz olarak Canlı Skor, Arşiv, Spor Data, Kulüpler, Bunu da Bil ve İstatistik bölümünü herkes kullanabilir. Fakat Liglere ait tüm maçların analizlerini, canlı analizi, derbileri, şeytanın sürprizlerini ve yıldızları sadece Pro Üyeler kullanabilmektedir. Aylık 9,99₺, yıllık 99,99₺'ye veya Tutbul Words oyununu oynayarak ücretsiz olarak Pro üye olup tüm kilitli bölümleri kullanabilirsin.


2. MAÇ ANALİZLERİ


Tutbul Avrupa’nın en büyük 7 Majör Ligini, UEFA Champions League, UEFA Europa League ve Euroleague takımlarını 10 Profesyonel editör ekibi ile takip etmektedir. Editörler sadece uzmanı olduğu lige ait analizleri direkt olarak paylaşmaktadır. Avrupa ligleri o ülkelerde yaşayan lokal editörlerimiz liderliğinde analiz edilmekte ve bu analizleri maçlardan 24 saat önce paylaşmaktayız. Maçın başlamasına dakikalar kala analiz değişebilir; bu yüzden son anda tekrar kontrol etmeniz önemli.


3. CANLI ANALİZ


Tutbul maçlar oynanmadan önce sunduğu maç analizlere ek olarak haftada en az 4 maçı canlı olarak analiz etmekte ve bunu eş zamanlı olarak kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Maç oynanırken canlı analiz bölümünde eş zamanlı ve hızlıca anlık tüyoları ve önerileri bulabilirsin.


4. SATIN ALDIM AMA MAÇLARI GÖREMİYORUM?


Tutbul için satın aldığın üyelik ile ilgili Apple'ın ve Google,’ın ödeme aldığını kontrol etmelisin. Eğer ödeme alınmış ve kilitler kalkmadı ise muhtemelen anlık bağlantın kopmuş olabilir. Bunu düzeltmek için uygulamada yer alan Pro bölümüne girerek "Aboneliklerimi Geri Yükle" butonuna dokunarak tüm kilitleri açabilir ve maç analizlerine ulaşabilirsin.


5. ANALİZLERİNİZ DE KULLANDIĞINIZ KISALTMALARIN ANLAMLARI NEDİR?


Tutbul maç analizlerini sizlere aktarmak için evrensel kısaltmalar kullanmaktadır. Bu kısaltmaların açılımları şöyledir;

1 (Ev sahibi maçı kazanır), X (Maç berabere biter), 2 (Maçı deplasman takımı kazanır), İY1 (İlk yarıyı ev sahibi önde kapatır), İYX (İlk yarı berabere biter), İY2 (İlk yarıyı deplasman takımı önde kapatır), 2,5ÜST (Maçta en az 3 gol olur), 2,5ALT (Maçta toplam 3 gol olmaz), 3,5ÜST (Maçta en az 4 gol olur), 3,5ALT (Maçta toplam 4 gol olmaz), TG2-3 (Maç 2 veya 3 gol aralığında biter), TG4-6 (Maç 4 veya 6 gol aralığında biter), 7+ (Maçta en az 7 gol olur), 1/1 (Ev sahibi ilk yarıyı ve maçı önde bitirir), X/1 (İlk yarı berabere biter, maçı ev sahibi kazanır), 2/1 (İlk yarıyı deplasman önde kapatır, maçı ev sahibi kazanır), İY1,5ÜST (İlk yarı en az 2 gol olur)


6. MAÇLARI NE ZAMAN GÜNCELLİYORSUNUZ?


Tüm liglerimize ait maç analizlerimizi maçların başlamasına en az 24 saat kala uygulamaya giriyoruz. Ve her girdiğimiz güncel maç analizlerini kullanıcılarımıza bildirimlerle haber veriyoruz.


7. DESTEK ALMAK İSTESEM SİZE NASIL ULAŞACAĞIM?


Tutbul ekibi olarak tüm kullanıcılarımıza her türlü desteği merhaba@tutbul.com adresinden hızlıca yapmaktayız. Uygulama ile ilgili tüm sorunlarınız için bize eposta yoluyla ulaşabilirsin. Taleplerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çok çalışıyoruz.


8. MAÇLARI NASIL ANALİZ EDİYORSUNUZ?


İşin sırrı işte burada! Her lige ait editörlerimiz o lige ait tüm takımları, maçları ve basını takip ediyor. Her editör sadece kendi ligine ait maçlar ile ilgili analizlerini maçlar başlamadan önce uygulama da ilgili bölümlere giriyor. Takip ettiğimiz ülkelerde ki yerel bağlantılarımız ile de analizlerimizi güncelleyerek senle paylaşıyoruz.


9. UYGULAMA BİLDİRİMLERİNİ ALMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?


Tutbul bildirimleri kullanıcılarımız için çok önemli. Çünkü tüm güncellemeleri bildirimler ile haberdar ediyoruz. Maçları takip etmek isteyen kullanıcılarımızı çok fazla rahatsız etmemeye de özen gösteriyoruz. Uygulamayı ilk kez indirdiğinde bildirimlere izin ver ekranını onaylaman yeterli. Eğer ilk aşamada bildirimlere izin vermediysen telefonunun bildirimler ayarlarından tekrar uygulamamızın bildirimlerine izin verebilirsin.


10. ABONELİKLERİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?


Evet aboneliklerinizi istediğin zaman iptal edebilirsin. Sadece abone olduğun dönemin ücretini ödersin. İleriki dönemlere ait üyeliklerinizi istediğin zaman kolayca iptal edebilirsin.


11. ABONELİKLERİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?


iOS veya Android versiyonunda telefonunun ayarlar bölümünden, iTunes/App Store veya Google Play Store/Menü/Abonelikler bölümüne girerek aboneliklerinizi kolayca iptal edebilirsin.