Words!!!

Uygulamaları nasıl kullanacaksınız? Okuyun lütfen.

1. ANALİZ


Bu bölümde Tutbul’un takip ettiği tüm ligler ve kupalar mevcut. İlgilendiğin ligin amblemine dokunarak detay bölümünde o lige ait tüm maçların detaylı analizlerine ve tahminlerine ulaşabilirsin. Analizler, maçlar başlamadan 24 saat önce sisteme girilmektedir. Bu bölümden aktif olan maç analizlerine kolayca ulaşabilirsin.

3. YILDIZLAR


Bu bölüm Tutbul ekibinin o haftaya ait tüm maçlar içinde en çok tuttukları ve güvendikleri analizleri tek bir ekrandan görmen için tasarlandı. Bu ekran sayesinde o haftaya ait tüm banko maçlara (bizim tabirimizle yıldızlı maçlara) ulaşabilirsin.

5. DERBİLER


O haftanın en önemli maçlarını tek bir ekranda topladık. Buradan derbilere ve büyük maçların analizlerine kolayca ulaşabilirsin. Böylece o hafta hangi liglerde hangi büyük maçlar var, tek bir ekrandan görebilecek ve buna göre analizlerimize göz atabileceksin.

7. CANLI SKOR


Tutbul Canlı Skor ile takip etmek istediğin maçları an be an takip edebileceksin. Uygulama kapalı olsa bile takip etmek istediğin maçları seçerek o maçlarla ilgili tüm olaylara, gollere ve sonuçlara ulaşabileceksin.

9. İSTATİSTİK


Tutbul analizleri ve tüyolarının başarı oranlarını bu bölümden takip edebilirsin. Liglere, yıldızlı maçlara, derbilere ve şeytana ait tüm başarı oranlarını maç maç görebilirsin. Tutbul yıldızlı maçlardaki başarı oranına birinci derecede önem vermektedir. Bu yüzden yıldızlı maçlarımızı daha yakından takip etmelisin.

11. TUTBUL WORDS


Spor bilgine güveniyorsan işte bu oyun tam sana göre. Ve sonunda Tutbul aylık ve yıllık aboneliği ücretsiz kazanma fırsatı da yakalayabilirsin. Tek yapman gereken oyuna girmek ve 14 seviyelik oyunu bitirmen. 7. Seviyeyi bitirdiğinde Aylık Tutbul üyeliği kazanacaksın. 14. Seviyeyi bitirdiğinde ise 1 Yıllık Tutbul üyeliği kazanacaksın. Tek yapman gereken harfleri bir araya getirerek bölümün konusuna uygun kelimeleri bulmak. Bu kadar basit, eğlenceli ve zekice!

2. CANLI ANALİZ


Canlı Analiz sayfasında sıralanmış ve planlanmış canlı analiz maç listelerini göreceksin. Güncel olan canlı maçların analizine detay bölümüne tıklayarak canlı analiz bölümüne ulaşabilirsin. Maç canlı oynanırken eş zamanlı olarak ekranda sana maç ile ilgili tüyolar ve öneriler gelecek. Bu tüyoları ve önerileri baz alarak o lige ve maça ait analizlerimizi anında takip edebileceksin.

4. ŞEYTAN


Şeytan bölümünde o haftaya ait maçlar içinde sürpriz sonuçla bitmeye yakın maçlar için tahmin ve analizlere ulaşabilirsin. Bizler bu bölümde Şeytanın sana fısıldadıklarını çokta ciddiye almamanı tavsiye ediyoruz. Ama bazen Şeytan inanın bizleri de şaşırtıyor ve biliyor.

6. ARŞİV


Tutbul’un geçmiş tüm maç analizlerine bu bölümden ulaşabilirsin. Listelenmiş butonlara tıklayarak detaylı olarak arşiv maçlarını ve analizleri inceleyerek bir fikir sahibi olabilirsin. Oldukça hızlı, reklamsız ve çok şık bir canlı skor.

8. DATA


Data bölümünden, takip ettiğimiz Majör liglerin; Canlı Puan Durumlarına, Fikstürlere, İstatistiklere, Özel Bilgilere, Kulüp Bilgilerine ve Sporcu bilgilerine ulaşabilirsin. Burada yer alan bazı bilgiler başka hiç bir yerde bulunmamaktadır. Bilginin ve bilmenin keyfini çıkart!

10. PRO


Tutbul uygulamamızın bir çok bölümü ücretsiz olarak yayınlanmakta. Canlı Skor, Spor Data bölümleri, Bunu da Bil, Arşiv ve İstatistik bölümleri her zaman ücretsiz. Analizlere, Canlı Analize, Derbilere, Şeytana ve YIldızlara ulaşmak için ise Aylık veya Yıllık olarak abone olmalısın. Ama istersen ücret ödemeden de tüm Tutbul içeriğini kullanabilirsin. Nasıl mı? Tutbul Words oyununu oynayarak. Spor bilgine güveniyorsan oyuna başla ve aylık ve yıllık üyeliği ücretsiz olarak kazan.

12. BUNU DA BİL


Sporun her dalından birbirinden ilginç ve bir o kadar da farklı bilgilere ne dersin? Bu bölüm ile spor bilgini farklı bir seviyeye çıkartabilirsin. Hep güncel ve bir o kadar da çarpıcı bilgilere buradan ulaş.