Words!!!

Sporun ruhu bir araya gelmek ve paylaşmak!

Tutbul 2009 yılından beri yayında. Futbolu ve sporun tüm branşlarını seven 12 spor tutkunu arkadaşın bir araya gelmesi ile kuruldu.


Amacımız, spor tutkumuzu ve bilgilerimizi tüm spor severlerle paylaşmak. Bunun yanında en güncel spor dataları sunarak herkesin hızlı ve güncel bilgiye ulaşmasını sağlamak. Sporun ruhunun bir araya gelmek ve paylaşmak olduğuna inanıyoruz.

Avrupanın Majör Futbol Liglerini (Premiere League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Süper Lig, Eredivisie, UEFA Champions League, UEFA Europa League), UEFA ve FIFA futbol milli takım maçlarını ( Avrupa Şampiyonası ve FIFA Dünya Kupası) ve Avrupanın en iyi Basketbol turnuvası olan Euroleague 7/24 takip ediyoruz. En güncel ve hızlı bilgiler ile tüm maçların analizlerini maçlar başlamadan 24 saat önce Tutbul uygulamasına ekliyoruz (9 yıldır oynanan her maçın analizini kesintisiz paylaştık).

Sadece maç analizi yapmıyoruz. Takip ettiğimiz tüm liglere ait hiç bir yerde bulamayacağınız istatistikleri ve bilgileri paylaşıyoruz. Canlı skor, Puan Durumu, Lig İstatistikleri, Lig Bilgileri, Kulüpler ve Sporcular hakkında çok detaylı bilgiler sunuyoruz.

Ve Dünya’da ve Türkiye’de ilk kez “Canlı Analiz” yapıyoruz. Maç oynanırken canlı ve eş zamanlı analizlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Kısacası Tutbul, her sporseverin cep telefonunda yer edinmesi gereken kullanımı kolay ve şık bir uygulama. Unutmadan ücretli olan bölümleri Tutbul Words oyununu oynayarak kolayca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tutbul Sponsors